Neem contact met ons op

Directeur
Rob Roos
info@theateraandeschie.nl
010-2462555

Programmering
Rob Roos
programmering@theateraandeschie.nl
010-2462555

Secretariaat
Dory Bekkers
info@theateraandeschie.nl
010-2462593

Financiële administratie
Peter Mertens
pmertens@theateraandeschie.nl
010-2462591

Manager Operations
Anita van der Linden
avdlinden@theateraandeschie.nl
010-2462582

Verhuur & Productie
Ronald Kievit
verhuur@theateraandeschie.nl
010-2462555  

Marketing en Publiciteit 
Deborah Dekker
ddekker@theateraandeschie.nl
010-2462586

Bespreekbureau
010-2467467
kassa@theateraandeschie.nl

Het bespreekbureau is telefonisch bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur en 45 minuten voor aanvang van iedere voorstelling die in Theater aan de Schie plaatsvindt.

Marianne Weij
mweij@theateraandeschie.nl
010-2462581

Cultuureducatie
Jeffrey Zweep
jzweep@theateraandeschie.nl
010 - 2462580

Gebouwenbeheer en facility
Richard Bas
rbas@theateraandeschie.nl
010-2462570

Theatertechniek
Toneelmeester
Seda van der Spek
svdspek@theateraandeschie.nl


Marlon Schellevis
Melvin Mook
Noud Roos
techniek@theateraandeschie.nl
010-2462567

Horeca
Joyce van Zundert
André Metselaar
horeca@theateraandeschie.nl
010-2462590

Receptie
Helmi Weststrate
hweststrate@theateraandeschie.nl

Theater aan de Schie nieuwsbrief ontvangen?