De Nederlandse band The Genesis Project speelt het gehele legendarische live album Seconds Out nu in Theater aan de Schie! Dit is het epos van de creatiefste periode van Genesis, de periode van Peter Gabriel als leadzanger, maar ook die van de eerste twee albums waarop Phil Collins de vocalen zeer verrassend overnam.
Compleet met twee drummers is dit een strakke eigentijdse show, die zelfs de echte Genesis liefhebber niet zal teleurstellen. Vette keyboards en bass pedals, loepzuiver gitaarwerk, Gabrielleske zang en bombastische rums staan garant voor de authentieke sound! Deze band is dan ook veel meer dan een tributeband en neemt u helemaal mee in de wereld van de intelligente rock van Genesis.
Sluit uw ogen en u hoort en voelt Genesis. Heeft u uw ogen open, dan ervaart u de muziek gehuld in een prachtige lichtshow en met verrassende visuals.
Bezetting: Hein van den Broek – zang, percussie | Ebert Zwart – keyboards, gitaar, zang | Edwin Roes – gitaar | Martin Tholen – bas, pedals, gitaar, zang | Lex Bekkernens – drums, keyboards | Remco Engels – drums, keyboards