Wie zijn wij?

Directeur
Rob Roos
info@theateraandeschie.nl
010-2462555

Programmering
Rob Roos
programmering@theateraandeschie.nl
010-2462555

Secretariaat
Dory Bekkers
info@theateraandeschie.nl
010-2462593

Financiële administratie
Peter Mertens
pmertens@theateraandeschie.nl
010-2462591

Hoofd verhuur & productie
Ronald Kievit
verhuur@theateraandeschie.nl
010-2462596  

Hoofd marketing en bespreekbureau
Anita van der Linden
avdlinden@theateraandeschie.nl
010-2462582

Publiciteit 
Deborah Dekker
ddekker@theateraandeschie.nl
010-2462586

Bespreekbureau
Marianne Weij, Marja van Put
kassa@theateraandeschie.nl
010-2462555

Cultuureducatie
Jeffrey Zweep
jzweep@theateraandeschie.nl
010 - 2462580

Hoofd theatertechniek en gebouwbeheer
Richard Bas
rbas@theateraandeschie.nl
010-2462570

Theatertechniek
Carl van der Ende
Frank de Ruiter
Seda van der Spek
techniek@theateraandeschie.nl
010-2462567

Hoofd horeca & facility
Denise den Ouden
ddenouden@theateraandeschie.nl
010-2462590

Horeca
André Metselaar
ametselaar@theateraandeschie.nl

Receptie
Helmi Weststrate
hweststrate@theateraandeschie.nl

Het laatste nieuws van Theater aan de Schie in uw mailbox?