Contact

Bespreekbureau
Het bespreekbureau is telefonisch bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur. Het bespreekbureau is 45 minuten voor aanvang van iedere voorstelling geopend én telefonisch bereikbaar.

(010)-2467467
kassa@theateraandeschie.nl

Algemene informatie
Het secretariaat is bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 - 12.30 uur en van 13.00 - 17.00 uur.

(010)-2462555 (niet voor kaarten of voorstellingsinformatie)
info@theateraandeschie.nl

Directeur
Rob Roos
info@theateraandeschie.nl
(010)-2462555

Programmering
Rob Roos
programmering@theateraandeschie.nl
(010)-2462555

Assistent directie
Dory Bekkers
dbekkers@theateraandeschie.nl
(010)-2462593 

Backoffice manager
Michel van der Burg
mvdburg@theateraandeschie.nl
(010)-2462591

Factuuradres
factuur@theateraandeschie.nl 

Assistent backoffice manager
Marja van Put
mvput@theateraandeschie.nl

Manager operations
Claudia van Hulst
cvhulst@theateraandeschie.nl
(010)-2462582

Assistent Manager operations
Helmi Weststrate
hweststrate@theateraandeschie.nl
(010)-2462554

Coördinator bespreekbureau
Marianne Weij
mweij@theateraandeschie.nl
(010)-2462581

Medewerker bespreekbureau
Diederik Kampinga
dkampinga@theateraandeschie.nl
(010)-2462585

Coördinator marketing en publiciteit
Deborah Dekker
ddekker@theateraandeschie.nl
(010)-2462586

Medewerker bespreekbureau en publiciteit
Kim ter Plegt
ktplegt@theateraandeschie.nl
(010)-2462555

Coördinator verhuur en productie
Wendy van de Weg
wvdweg@theateraandeschie.nl
verhuur@theateraandeschie.nl
(010)-2462555  

Coördinator horeca
René Broekmans
Horeca@theateraandeschie.nl
(010)-2462590 

Coördinator cultuureducatie
Angelika Geronymaki
ageronymaki@theateraandeschie.nl
educatie@theateraandeschie.nl
(010)-2462580

Coördinator gebouwenbeheer en facility
Richard Bas
rbas@theateraandeschie.nl
(010)-2462570

Assistent gebouwenbeheer en facility
André Metselaar
ametselaar@wennekerpand.nl
(010)-2462574

Coördinator theatertechniek
Seda van der Spek
svdspek@theateraandeschie.nl

Coördinator theatertechniek i.o.
Melvin Mook
mmook@theateraandeschie.nl

Medewerkers theatertechniek
Zoë Spaan
Wesley Remmerswaal
techniek@theateraandeschie.nl
(010)-2462567

Postadres Theater aan de Schie
Contactformulier

Nieuwsbrief inschrijven


Blijf op de hoogte van onze voorstellingen en het laatste nieuws van Theater aan de Schie!

En volg ons op onze social media kanalen: