Contact

Directeur
Rob Roos
info@theateraandeschie.nl
(010)-2462555

Programmering
Rob Roos
programmering@theateraandeschie.nl
(010)-2462555

Secretariaat
Dory Bekkers
info@theateraandeschie.nl
(010)-2462593  (niet voor kaarten of voorstellingsinformatie)

Het secretariaat is bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 - 12.30 uur en van 13.00 - 17.00 uur.

Financiële administratie
Peter Mertens
pmertens@theateraandeschie.nl
(010)-2462591

Manager Operations
Anita van der Linden
avdlinden@theateraandeschie.nl
(010)-2462582

Verhuur en Productie
Ronald Kievit
verhuur@theateraandeschie.nl
(010)-2462555  

Marketing en Publiciteit 
Deborah Dekker
ddekker@theateraandeschie.nl
(010)-2462586

Bespreekbureau
(010)-2467467
kassa@theateraandeschie.nl

Het bespreekbureau is telefonisch bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur. Het bespreekbureau is 45 minuten voor aanvang van iedere voorstelling geopend én telefonisch bereikbaar.

Marianne Weij
mweij@theateraandeschie.nl
(010)-2462581

Cultuureducatie
Jeffrey Zweep
jzweep@theateraandeschie.nl
(010)-2462580

Gebouwenbeheer en facility
Richard Bas
rbas@theateraandeschie.nl
(010)-2462570

Theatertechniek
Toneelmeester
Seda van der Spek
svdspek@theateraandeschie.nl


Marlon Schellevis
Melvin Mook
Noud Roos
techniek@theateraandeschie.nl
(010)-2462567

Horeca
Joyce van Zundert
André Metselaar
horeca@theateraandeschie.nl
(010)-2462590

Receptie
Helmi Weststrate
hweststrate@theateraandeschie.nl

Factuuradres
factuur@theateraandeschie.nl

Neem contact met ons op

Theater aan de Schie nieuwsbrief ontvangen?