Blijf op de hoogte van onze voorstellingen en het laatste nieuws van Theater aan de Schie!
Karin Bloemen
Karin Bloemen
Renaissance 2.0
Na de uitgebreide viering van haar 40-jarig jubileum in het theater in 2023 maakte Karin begin 2024 een bijzondere reis naar het zuiden van Chili, een zeer dunbevolkt gebied met veel natuurschoon. Het werd een overweldigende ervaring, waarin het leek alsof ze met een tijdmachine zo’n vijftig jaar terug in de tijd was gebracht; niet overal gestreste mensen die leven in hun mobieltjes, maar mensen die de tijd hebben en echte gesprekken voeren met elkaar.
Dat intens voelen van een meer natuurlijk levenstempo wat we hier allang niet meer kennen, werkte als een enorme spiegel en bracht haar tot de simpele conclusie: we hebben een nieuwe renaissance nodig! Zoals de renaissance na de donkere middeleeuwen haar inspiratie haalde uit de tijd van de Grieken en Romeinen, hebben we nu opnieuw inspiratie uit het verleden nodig om ons uit de donkere tijd te worstelen waar we nu inzitten. En laat vijftig jaar geleden nou net de jaren 70 zijn; vrijheid, creativiteit en de meest fantastische muziek!
In deze voorstelling neemt Karin op haar geheel eigen, humorvolle wijze het publiek mee in haar tijdmachine, om even te genieten van de tijd vóór de computer, terug naar de menselijke maat. Samen met haar fantastische viermans band zorgt ze voor een inspirerende voorstelling, die het publiek gewapend tegen de uitdagingen van deze tijd en met een grote glimlach op het gezicht weer terug laat komen in de 21ste eeuw.
| Normaal | € 36,- |
Tafeltje aan de Schie
Wij maken uw theaterbezoek graag compleet met een Tafeltje aan de Schie. Op de omloop van de foyer krijgt u een eigen tafel, persoonlijke service en een prachtig uitzicht over de foyer.
-
za 20 mrt
Verkoop niet gestartVoeg een arrangement toe:Tafeltje aan de Schie
Verkoop niet gestart Meer info →