Blijf op de hoogte van onze voorstellingen en het laatste nieuws van Theater aan de Schie!
Rijnmond Big Band Show
Rijnmond Big Band Show
met Dennis van Aarssen, Anne-Marie Jung, Franklin Brown & CATALIJNE
Uitverkocht
Voor de zevende keer vindt de Rijnmond Big Band Show plaats in Theater aan de Schie. Op dinsdag 16 december 2025 is er een swingende show met de West Coast Big Band en bijdragen van Dennis van Aarssen, Anne-Marie Jung, Franklin Brown en CATALIJNE. Rijnmond-presentator Bart Nolles is gastheer en initiator.
Ook is er een eerbetoon aan de onlangs overleden Rotterdamse iconen Gerard Cox en Joke Bruijs.
De toegang is, zoals altijd, gratis. In ruil daarvoor vragen we bezoekers om, niet-ingepakt kerstcadeautje mee te nemen voor een kind dat in armoede opgroeit in onze regio. Zo maken we samen niet alleen een mooie avond mogelijk, maar ook een groot verschil voor kinderen die een extra lichtpuntje verdienen.
De show start om 19.30 uur.
Tijdens de kerstdagen is de Rijnmond Big Band Show te zien op Rijnmond.
De Rijnmond Big Band Show is een co-productie van Theater aan de Schie en Rijnmond en wordt mede mogelijk gemaakt door Aafje, Kwalitaria, Terlouw Rotterdam, Nicoverken, Apetito, Keukens aan de Maas, Let The Brand Out, ACV en Stichting Facilicom Foundation.
| vrijkaart | € 0,- |
-
di 16 dec
Uitverkocht