zo 22 mrt

Woman In Love

from STREISAND with ORCHESTRA
Muziek
Theater aan de Schie
Aanvang: 15.00 uur

Barbra Streisand is een levende legende, een vrouw met een carrière van zes decennia die uitblonk op elk gebied van entertainment. Ze is winnares van alle denkbare prijzen en een van de herkenbaarste stemmen in de geschiedenis van de populaire muziek. 

In de verrassende concertshow Woman in Love staat de wereldmuziek van Barbra Streisand centraal. De ijzersterke vocalisten Renée van Wegberg (‘Wicked’ en ‘Liesbeth List’) en Channah Hewitt (‘Les Misérables’ en ‘Josephine B.’) worden begeleid door het fameuze Noordpool Orkest onder leiding van Reinout Douma. 

Herkenbaar, maar ook met een verrassende ‘touch’. 

Met natuurlijk The Way We Were, People, ‘Guilty, My Man, What Kind of Fool, Tell Him, Second Hand Rose, Memory, Papa, Can You Hear Me en Woman in Love. 

Ticketprijzen
Arrangementen
  • 15.00 uur
    vanaf € 59,-
    Theater aan de Schie
    Voeg een arrangement toe:

    Tafeltje aan de Schie

Anderen bekeken ook Bekijk de volledige agenda →

Nieuwsbrief inschrijven


Blijf op de hoogte van onze voorstellingen en het laatste nieuws van Theater aan de Schie!

En volg ons op onze social media kanalen: