Blijf op de hoogte van onze voorstellingen en het laatste nieuws van Theater aan de Schie!
Efteling vertelt… Joris en de Draak (6+)
Efteling vertelt… Joris en de Draak (6+)
Een spannende musical voor de hele familie
Efteling vertelt… Joris en de Draak is een spannende musical voor de hele familie. De musical gaat over een gezin dat onderweg is naar de Efteling. En dan: autopech. Geen telefoon. Geen hulp. Wat doe je dan? Precies: je vertelt een verhaal. En niet zomaar één… Laat je meeslepen in het avontuur van Joris en de Draak.
Al jaren probeert de koning af te komen van de draak die zijn koninkrijk terroriseert. En als door een ongelukkig toeval prinses Rosalie, zijn dochter, wordt uitgekozen om aan de draak te voeren weet de koning niet meer wat te doen. Maar dan is daar Joris die besluit om samen met zijn goede vriendin Rosalie de Draak te lijf te gaan. Zal het ze lukken? Redden zij het koninkrijk?
Deze spannende en splinternieuwe Efteling-musical is voor iedereen van zes jaar en ouder en reist vanaf december 2025 langs Nederlandse en Vlaamse theaters. De musical duurt 70 minuten en bevat nieuwe liedjes van René Merkelbach.
Normaal | € 27,50 |
Tafeltje aan de Schie
Wij maken uw theaterbezoek graag compleet met een Tafeltje aan de Schie. Op de omloop van de foyer krijgt u een eigen tafel, persoonlijke service en een prachtig uitzicht over de foyer.
Script: Allard Blom
Regie: Mark Haayema
Muziek: René Merkelbach
Decor: Joris van Veldhoven
Kostuums: Carla de Kroon
Productie: De Productieploeg o.l.v. Rens Pieterse, i.s.m. Efteling
Licht: Wim Dresens
Creatief concept specialist allround: Robert-Jaap Jansen
Creatief Concept Specialist Live Entertainment: Mark van Haasteren i.s.m. Veronique Claes
Techniek: Events Light (Luuk Bruininks en Jeroen Frijters)
Acteurs: Christiaan Koetsier, Fleur Renes, Thijmen Staps, Marike Folles en Marijn Brouwers.